Praca w kancelarii

STACHOWIAK KANCELARIA ADWOKACKA informuje, że zakończyła proces rekrutacji na stanowisko pracownika ds. obsługi sekretariatu w Kancelarii Adwokackiej w Koninie. Wybrana przez nas osoba dołączyła już do naszego zespołu.

Wszystkim osobom, które przesłały nam swoje aplikacje dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej kancelarii adwokackiej.

W związku z otwarciem Filii w Koninie przewidujemy dalszy dynamiczny rozwój naszej Kancelarii oraz tworzenie następnych stanowisk pracy.

Osoby zainteresowane pracą w Kancelarii prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony internetowej, ponieważ wszelkie informacje dotyczące naboru pracowników do Kancelarii będą zamieszczane na naszej stronie internetowej.


Stanowimy prężny, bardzo elastyczny zespół, stawiamy na osoby chcące się rozwijać, każdy z nas systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, duży nakład środków na rozwój zawodowy kadry owocuje znakomitymi wynikami i satysfakcją klientów.

Kancelaria Adwokacka STACHOWIAK zatrudni lub podejmie współpracę z radcą prawnym lub adwokatem, ewentualnie aplikantem adwokackim lub radcowskim, mającym doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego ewentualnie karnego, w tym w zakresie reprezentacji procesowej przed sądami. Poszukujemy osób ambitnych, kreatywnych i samodzielnych, aby budować swoją karierę i rozwój zawodowy w ramach naszej Kancelarii. Oczekujemy od kandydatów dużego poziomu zaangażowania, poczucia obowiązkowości i odpowiedzialności z umiejętnością samodzielnego myślenia oraz pracy w zespole. Nadto ważne są dla nas umiejętności interpersonalne, łatwość i swoboda w budowaniu relacji. Miejsce pracy Konin oraz Koło i dlatego niezbędny jest własny środek transportu. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Kancelarii: konin@kancelaria-stachowiak.eu.